Nabídka pracovní příležitosti: pracovník v sociálních službách

Společnost DELPHINUS DELPHIS s.r.o. přijme pro nově vznikající registrovanou sociální službu Domov se zvláštním režimem pracovníky v sociálních službách.

 

Místo výkonu práce:  Adámkova vila, Raškovice 28, 739 04  Pražmo a obce povodí Morávky – Dobrá, Dobratice, Krásná, Morávka, Nižní Lhoty, Nošovice, Pražmo, Raškovice, Vojkovice, Vyšní Lhoty.

 

Pracovní poměr:  hlavní i vedlejší 

Pracovní zařazení:  pracovník v sociálních službách.

Vzdělání: základní, SOU, SŠ, VŠ. V případě, že nevlastníte kurz pracovníka v sociálních službách, bude zajištěn naší společností.

Nástupní hrubá mzda: 15.000 Kč

 

Náplň práce:

 

a) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím – poskytujeme podporu a pomoc při využívání běžně dostupných služeb a informačních zdrojů, pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou a pomoc a podporu při dalších aktivitách podporujících sociální začleňování osob,

 

d) sociálně terapeutické činnosti – socioterapeutické činnosti, jejichž poskytování vede k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování osob,

 

e) aktivizační činnosti – našim uživatelům nabízíme volnočasové a zájmové aktivity, pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s přirozeným sociálním prostředím, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností,

 

f) pomoc při zajištění chodu domácnosti, úklid, praní a drobné opravy ložního, osobního prádla a ošacení, žehlení,

 

g) podpora při komunikaci uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí: pomoc při komunikaci vedoucí k uplatňování práv a oprávněných zájmů.

 

V případě zájmu kontaktujte

p. Radku Lajzovou Černohorskou

jednatelku společnosti DELPHINUS DELPHIS s.r.o. na e-mail: cernohorska1@centrum.cz nebo telefonicky na tel. 724 379 168. 

 

Ke stažení:

Inzerát společnosti DELPHINUS DELPHIS

Kulturní akce

Kvě 05

Dobrá

Dobrá

Dobratice

Dobratice

Krásná

Krásná

Morávka

Morávka

Nižní lhoty

Nižní lhoty

Pražmo

Pražmo

Nošovice

Nošovice

Raškovice

Raškovice

Vojkovice

Vojkovice

Vyšní lhoty

Vyšní lhoty