Nabídka pracovní příležitosti: pracovník v sociálních službách

Společnost DELPHINUS DELPHIS s.r.o. přijme pro nově vznikající registrovanou sociální službu Domov se zvláštním režimem pracovníky v sociálních službách.

 

Místo výkonu práce:  Adámkova vila, Raškovice 28, 739 04  Pražmo a obce povodí Morávky – Dobrá, Dobratice, Krásná, Morávka, Nižní Lhoty, Nošovice, Pražmo, Raškovice, Vojkovice, Vyšní Lhoty.

 

Pracovní poměr:  hlavní i vedlejší 

Pracovní zařazení:  pracovník v sociálních službách.

Vzdělání: základní, SOU, SŠ, VŠ. V případě, že nevlastníte kurz pracovníka v sociálních službách, bude zajištěn naší společností.

Nástupní hrubá mzda: 15.000 Kč

 

Náplň práce:

 

a) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím – poskytujeme podporu a pomoc při využívání běžně dostupných služeb a informačních zdrojů, pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s rodinou a pomoc a podporu při dalších aktivitách podporujících sociální začleňování osob,

 

d) sociálně terapeutické činnosti – socioterapeutické činnosti, jejichž poskytování vede k rozvoji nebo udržení osobních a sociálních schopností a dovedností podporujících sociální začleňování osob,

 

e) aktivizační činnosti – našim uživatelům nabízíme volnočasové a zájmové aktivity, pomoc při obnovení nebo upevnění kontaktu s přirozeným sociálním prostředím, nácvik a upevňování motorických, psychických a sociálních schopností a dovedností,

 

f) pomoc při zajištění chodu domácnosti, úklid, praní a drobné opravy ložního, osobního prádla a ošacení, žehlení,

 

g) podpora při komunikaci uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí: pomoc při komunikaci vedoucí k uplatňování práv a oprávněných zájmů.

 

V případě zájmu kontaktujte

p. Radku Lajzovou Černohorskou

jednatelku společnosti DELPHINUS DELPHIS s.r.o. na e-mail: cernohorska1@centrum.cz nebo telefonicky na tel. 724 379 168. 

 

Ke stažení:

Inzerát společnosti DELPHINUS DELPHIS

Kulturní akce

Dobrá

Dobrá

Dobratice

Dobratice

Krásná

Krásná

Morávka

Morávka

Nižní lhoty

Nižní lhoty

Pražmo

Pražmo

Nošovice

Nošovice

Raškovice

Raškovice

Vojkovice

Vojkovice

Vyšní lhoty

Vyšní lhoty