Dobrá věc se podařila!

Dobrá věc se podařila!

Ve čtvrtek 17. srpna 2017 bylo slavnostně uvedeno do provozu první auto pro canisterapii. Sešli jsme se v autosalonu Bono Auto a za pomocí partnerů odhalili a převzali vysněný automobil, ve kterém se budeme přepravovat za našimi klienty spolu s pejsky a vybavením. Jsme moc rádi, že se nám to díky výtěžku veřejné sbírky a donátorům – statutárnímu městu Frýdek-Místek, Nadaci ČEZ – charitativní akci „Pomáhej pohybem“ a obchodnímu centru Frýda – podařilo. Moc děkujeme všem, kdo nám tohoto cíle pomohli dosáhnout!

Od roku 2000, kdy jsme začali služby canisterapie poskytovat, usilujeme o to, abychom s psími společníky přinášeli pomoc, radost, rozptýlení od bolesti, samoty a smutku. Podle ohlasů od našich milých klientů se nám to daří, a to dává našim dobrovolníkům sílu a chuť v této aktivitě pokračovat.

Veřejnosti se auto představí na Dni sociálních služeb ve Frýdku-Místku, konkrétně na zahradě Národního domu v Místku, a to ve čtvrtek 7. září 2017 od 9 do 17 hodin. V naší fotogalerii na www.podaneruce.eu najdete fotografie nejen ze slavnostního předání auta, ale i ze všech canisterapeutických akcí.

Bc. Jana Marková

Kulturní akce

Dobrá

Dobrá

Dobratice

Dobratice

Krásná

Krásná

Morávka

Morávka

Nižní lhoty

Nižní lhoty

Pražmo

Pražmo

Nošovice

Nošovice

Raškovice

Raškovice

Vojkovice

Vojkovice

Vyšní lhoty

Vyšní lhoty