Dobrá věc se podařila!

Dobrá věc se podařila!

Ve čtvrtek 17. srpna 2017 bylo slavnostně uvedeno do provozu první auto pro canisterapii. Sešli jsme se v autosalonu Bono Auto a za pomocí partnerů odhalili a převzali vysněný automobil, ve kterém se budeme přepravovat za našimi klienty spolu s pejsky a vybavením. Jsme moc rádi, že se nám to díky výtěžku veřejné sbírky a donátorům – statutárnímu městu Frýdek-Místek, Nadaci ČEZ – charitativní akci „Pomáhej pohybem“ a obchodnímu centru Frýda – podařilo. Moc děkujeme všem, kdo nám tohoto cíle pomohli dosáhnout!

Od roku 2000, kdy jsme začali služby canisterapie poskytovat, usilujeme o to, abychom s psími společníky přinášeli pomoc, radost, rozptýlení od bolesti, samoty a smutku. Podle ohlasů od našich milých klientů se nám to daří, a to dává našim dobrovolníkům sílu a chuť v této aktivitě pokračovat.

Veřejnosti se auto představí na Dni sociálních služeb ve Frýdku-Místku, konkrétně na zahradě Národního domu v Místku, a to ve čtvrtek 7. září 2017 od 9 do 17 hodin. V naší fotogalerii na www.podaneruce.eu najdete fotografie nejen ze slavnostního předání auta, ale i ze všech canisterapeutických akcí.

Bc. Jana Marková

Dobrá

Dobrá

Dobratice

Dobratice

Krásná

Krásná

Morávka

Morávka

Nižní lhoty

Nižní lhoty

Pražmo

Pražmo

Nošovice

Nošovice

Raškovice

Raškovice

Vojkovice

Vojkovice

Vyšní lhoty

Vyšní lhoty