Aktuality, Nezařazené

AKTUALIZACE SEZNAMU INVESTIČNÍCH PRIORIT PROJEKTU MÍSTNÍ AKČNÍ PLÁN FRÝDEK-MÍSTEK

KÓD PROJEKTU

CZ.02.3.68/0.0/0.0/15_005/0000365

 

POPIS PROBLEMATIKY

Realizační tým projektu “Místní akční plán Frýdek-Místek” si dovoluje upozornit všechny potenciální žadatele o podporu z Integrovaného regionálního operačního programu, že v závěru března 2017 bude aktualizován seznam investičních priorit místního akčního plánu vzdělávání pro správní obvod obce s rozšířenou působností Frýdek-Místek.

Z tohoto důvodu prosíme zájemce o zařazení projektů do seznamu investičních priorit, aby neprodleně kontaktovali hlavního zpracovatele, kterým je David W. Novák (kontakty viz dále). V některých případech se může jednat o administrativně složitější záležitost, proto prosíme, nenechávejte zaslání podkladů na poslední chvíli.

Vzhledem k tomu, že zařazení projektu v seznamu investičních priorit je jednou z nezbytných podmínek pro kladné hodnocení přijatelnosti projektu v rámci příslušných výzev IROP (nejen vyhlašovaných Ministerstvem pro místní rozvoj, ale i v rámci výzev ITI Ostravsko a CLLD), věnujte prosím tomuto sdělení náležitou pozornost. Další aktualizace seznamu investičních priorit bude provedena až v závěru září 2017.

 

TERMÍN

Do 10 března 2017

 

KONTAKT

David W. Novák, hlavní zpracovatele místního akčního plánu: Tel: 732 123 903, e-mail: davidwnovak@email.cz

 

Zpracoval: Realizační tým Místního akčního plánu Frýdek-Místek

 

Přílohy: MAP FM_investiční projekty

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *