Domov se zvláštním režimem Adámkova vila – prodloužení platností zákazu návštěv i po termínu 25. 5. 2020 až do odvolání

V rámci ochrany naších klientů před zavlečením nákazy COVID-19, se vedení společnosti rozhodlo o prodloužení platností zákazu návštěv i po termínu 25. 5. 2020 až do odvolání. Děkujeme za pochopení. Návštěvy v našem zařízení budou povoleny za tohoto opatření od 01. 07. 2020 Jsou určeny návštěvní hodiny v době od 14:00 do 16:00 vždy jen po objednání s vedoucí přímé péče p. Šamajovou Šárkou na tel. 737 514 033 vždy od 13:00 do 15:00 ( po- pá ) • max.

Číst více

Chata Prašivá – výzva

POSTAVME SPOLEČNĚ na Prašivé WORKOUTOVÉ HŘIŠTĚ A RELAXAČNÍ ZÁZEMÍ pro veřejnost Více o projektu zde: https://darujfm.cz/sbirky/prasiva/ PROSÍME SDÍLEJTE. Děkujeme Vám za Vaši podporu.

Číst více

S MAS Pobeskydí se na rozvoji našeho regionu můžete podílet i vy

Pod pojmenování místní akční skupina (MAS) se skrývají organizace, které sdružují místní podnikatele, veřejné subjekty i neziskové organizace, společným cílem je rozvoj svého venkovského regionu. Najdete je nejen po celé České republice, ale také ve většině států Evropské unie. Prostřednictvím MAS Pobeskydí byly v uplynulých letech v našem regionu realizovány desítky projektů např. v oblasti školství, sociální péče, příměstských táborů, občanské vybavenosti a infrastruktury nebo podnikání a zemědělství. V letošním roce bude probíhat příprava nové Strategie MAS Pobeskydí. Proto bychom vás touto cestou rádi informovali

Číst více

Dobrá

Dobrá

Dobratice

Dobratice

Krásná

Krásná

Morávka

Morávka

Nižní lhoty

Nižní lhoty

Pražmo

Pražmo

Nošovice

Nošovice

Raškovice

Raškovice

Vojkovice

Vojkovice

Vyšní lhoty

Vyšní lhoty